• Wpisów: 13
  • Średnio co: 130 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 12:38
  • Licznik odwiedzin: 2 424 / 1822 dni
 
krokdoszczescia
 
DSC_0318 (2).JPG

Witajcie kochani :)
Mijają kolejne dni bez zajęć na uczelni. Staram się by nie były one zmarnowane, w końcu na takie dni czekałam. Zawsze narzekałam na brak czasu dla swoich hobby, i obiecywałam sobie co takiego zrobię kiedy w końcu znajdę czas. Staram się planować dzień tak, by przybliżyć się choć o krok do spełnienia celów. Choć przyznam się wam, że nie jest najłatwiej, w koło jest tyle kusicieli i rozpraszaczy, które tylko czekają bym zatopiła się w błogim stanie lenistwa bez poczucia czasu. Dlaczego by nie włączyć komputera do śniadania, przecież spokojnie można jeść i surfować po internecie. I tak z 15 minut które powinno normalnie zająć mi śniadanie robi się 1,5h.Internet pod kontrolą- to coś czego zdecydowanie muszę się nauczyć !
DSC_0288.JPGDSC_0295.JPG

Ale i tak, myślę że radzę sobie nie najgorzej. Dawno już nie robiłam porządków w mieszkaniu, zaczęłam też na nowo rozwijać skrzydła w kuchni!  Oprócz tego powoli wracam do nauki historii, zapomniałam już, że nauka może być przyjemna! Poznawanie losów naszych przodków, tych wspaniałych bohaterów jest w moim przekonaniu naszą powinnością. Ważne jest byśmy pamiętali o ich wyczynach i wyciągali lekcje z ich doświadczeń. Ci wspaniali ludzie nie mogą odejść w zapomnienie.
Chcę jeszcze ruszyć z pisaniem pracy licencjackiej, przez sesję trochę wybiłam się z rytmu pisania a teraz ciężko mi do tego wrócić. Ale by poczuć szczęście i ulgę muszę się zmotywować  ;)DSC_0322.JPG


DSC_0319.JPG


DSC_0324.JPG


Miłego wieczoru :) Angelika.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego