• Wpisów: 13
  • Średnio co: 130 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 12:38
  • Licznik odwiedzin: 2 424 / 1822 dni
 
krokdoszczescia
 
Witajcie kochani :)
Dziś chciałabym pokazać wam coś, co ostatnimi  czasy bardzo zaniedbałam i do czego muszę choć w małym stopniu powrócić. Są to moje rysunki.  Niestety nie ma ich dużo. Nigdy nie ćwiczyłam techniki ani nie uczęszczałam na lekcje rysunku. Wszystko czego się dowiedziałam wynikało z moich własnych obserwacji i przemyśleń, byłam typowym samoukiem. Mówię byłam, bo fascynacja rysunkiem niestety nie trwała długo. Były to może dwa lata, później po prostu przestałam rysować.  Z braku chęci i tak zwanego „braku czasu”, który tak naprawdę miałam tylko źle go organizowałam.  

DSC_0028.jpg


Koniec z biernością ! Obiecuję przed Wami , na moim blogu, że narysuję coś przynajmniej raz na miesiąc i opublikuję dla udowodnienia, że spełniam swoje postanowienie. Teraz już nie będzie odwrotu, skoro obiecałam muszę słowa dotrzymać ;) Mam jeszcze do Was prośbę, pilnujcie mnie i nie miejcie litości do żadnych wymówek  ! ;)

DSC_0033.JPG


Zdjęcie0878.jpg


DSC_0042.JPG


DSC_0035.JPG


Zdjęcie0827.jpgZdjęcie1002.jpg


Zdjęcie1029.jpg


A Wy? Macie jakieś hobby o, którym zapomnieliście a warto by do niego wrócić? Co myślicie o takim odkopywaniu dawnych zdolności ? ;)
do następnego razu, Angelika :*

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego